www.hotel-ubytovani.com
Hotel Liberec 7 ARENA - Služba na recepci je 24 hodinHotel Liberec 7 ARENA - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Liberec 7 ARENA -  je k dispozici připojení na internetHotel Liberec 7 ARENA - K hotelu přísluší parkovištěHotel Liberec 7 ARENA - disponuje restauracíHotel Liberec 7 ARENA - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Liberec 7 ARENA - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Liberec 7 ARENA - přijímá kreditní karty JCBHotel Liberec 7 ARENA - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Liberec 7 ARENA - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Liberec 7 ARENA - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Liberec 7 ARENA - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Liberec 7 ARENA - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel ARENA
Jeronýmova 570/22, Liberec 7 46007
Česká Republika
Hotel-Liberec-Arena@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel ARENA ubytování Liberec 7 Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel ARENA - ubytování Liberec 7 | Vítejte

 
Hotel Liberec 7 ARENA Hotel ARENA*** se nachází nedaleko centra Liberce poblíž komunikace spojující Liberec s Prahou a Ústím nad Labem přímo v areálu městského stadionu. Hotel ARENA v Liberci nabízí moderní prostředí, výborné služby, wi-fi připojení k internetu, hlídané parkoviště a spoustu sportovních i relaxačních aktivit.

Hotel Arena v Liberci ubytování dostupnost
Při příjezdu k hotelu sledujte ukazatele městské navigace přímo k hotelu Arena či k Tipsport areně ležící v těsném sousedství.

Hotel Arena v Liberci ubytování
Liberecký hotel Arena nabízí ubytování ve dvou typech. V hotelové části jsou dvoulůžkové pokoje, apartmány, bezbariérové pokoje. Dvoulůžkové pokoje jsou vybavené sprchovým koutem, toaletou, televizorem a telefonem. Dvoupokojové apartmány navíc s balkony k příjemnému posezení s výhledem na dominantu kraje – horu Ještěd. Pro méně náročné hosty nabízí hotel Arena v Liberci ubytování ve čtyřlůžkových až šestilůžkových pokojích (z toho 2 bezbariérové) se společným soc. zařízením (ženy a muži zvlášť) a kuchyňkou vždy pro pět pokojů na poschodí. Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti zdarma. Hosté se zde mohou ubytovat i se svými psími miláčky.

Arena hotel ubytování v Liberci restaurace
Hotel Arena v Liberci nabízí stravování formou snídaně, polopenze i plné penze v restauraci La Fonduta. Restaurace Vám dopřeje gurmánské zážitky z italské či mexické kuchyně.

Arena ubytování hotel v Liberci okolí
Město Liberec nabízí mnoho možností využití volných chvil. Chloubou města jsou zoologická a botanická zahrada. Obě se pyšní titulem nejstarších institucí svého druhu v Česku. Severočeské muzeum pak nabízí rozsáhlé expozice z historické, etnografické a přírodovědecké oblasti.